Vytvorte si perfektný vstup do vášho domova

by spravca

Už od prvého vstupu do domácnosti by ste sa v nej mali cítiť príjemne, útulne a pohodlne, jednoducho povedané ako doma. Vkročte k vám domov pevným krokom s pomocou prepracovaných a nadmieru kvalitných bezpečnostných prvkov.

Záruka vašej maximálnej spokojnosti

Vchodové dvere sú doslova vstupnou bránou do vášho domáceho sveta, kde s ochotou privítate pozvaných návštevníkov, avšak určite nemáte záujem o neželaných lupičov. Aby ste riziko vlámania znížili na minimum, vyberte pre vaše dvere efektívne bezpečnostné kovanie, ktoré sa nedá len tak ľahko vytrhnúť, vyvŕtať ani iným spôsobom poškodiť. Tajomstvo jeho účinnosti spočíva v pevnom a odolnom materiáli s dlhodobou životnosťou a masívnym štítom s hrúbkou až do 15 milimetrov respektíve doplnenom o oceľovú výstuž. Vďaka pravo-ľavému prevedeniu väčšiny dostupných kovaní nie je ich inštalácia vôbec náročná a môžete si na ňu pokojne trúfnuť aj svojpomocne. V momente výberu kovania spĺňajúceho vaše požiadavky odporúčame popri iných kritériách prihliadať taktiež na to, či kovanie disponuje certifikátom kvality a či ho ponúka kvalifikovaný predajca.

Pri hľadaní vhodného kovania môžete v prípade záujmu využiť aj služby výrobcu Metalia, ktorého špecialitu predstavuje tiež bezpečnostná vložka. Pokiaľ ide o vložky tretej bezpečnostnej triedy, tieto sú k dispozícii okamžite, zatiaľčo pri vložkách štvrtej triedy trvá čakacia doba približne dve hodiny. Aj v prípade kľúčov s neštandardnými rozmermi je ich kopírovanie prakticky nemožné, keďže vložka je predávaná spolu s bezpečnostnou kartou, ktorou potvrdzujete jej vlastníctvo. Má formu embosovanej ISO karty a je potrebná pre vystavenie náhradných kľúčov alebo aj samotnej vložky. S takotou požiadavkou sa dá obrátiť priamo na výrobcu, ktorým je v našich končinách práve spoločnosť Metalia.

Kde nájdete kľučky od výmyslu sveta?

Žiadny vstup do vášho domova by nemohol byť kompletný bez primeranej kľučky na dvere, ktorá plní tak praktickú, ako aj estetickú funkciu. Jednotlivé typy a značky ponúkaných kľučiek si môžete pozrieť tak cez webovú stránku Metalie, ako aj osobne navštíviť niektorú z jej vzorkovní kľúčov. Hlavná vzorkovňa je situovaná v Bratislave, zatiaľčo ďalšie dve nájdete v mestách Humenné a Brno, ktorých návštevu možno dohodnúť telefonicky. Vo všetkých uvidíte rozsiahlu ponuku kľučiek, z ktorej si určite vyberiete tú pravú pre váš domov.

Môže sa Vám páčiť