Výhody betónových plotov pre súkromné ​​domy

Výhody betónových plotov pre súkromné ​​domy

by spravca

V súčasnosti sa betónový plot stal jedným z najvýnosnejších, najspoľahlivejších a najjednoduchších riešení súvisiacich s ochranou rodinného domu či iného objektu. Napriek relatívne nízkej cene plní dve funkcie súčasne: krásne zdobí pozemok a vytvára monolitický plot. Okrem toho sa výrobný materiál vyznačuje zvýšenou spoľahlivosťou a hustotou, takže sa “nebojí” mechanického poškodenia, náhlych teplotných zmien, ultrafialového svetla a silného vetra.

Výhody betónových plotov REMU

Naša spoločnosť ponúka moderné a kvalitné betónové ploty za dostupnú a priaznivú cenu s montážou aj bez nej. V katalógu nájdete zaujímavé a krásne modely, vyrobené v rôznych tvaroch, výbavách a veľkostiach, ktoré majú bezpodmienečné výhody:

  • pevnosť – poskytujeme výhradne certifikované vysokokvalitné materiály, ktoré zaistia dlhú životnosť a bezpečnosť: železobetónové dosky a pod.
  • obojstranný plot – takéto konštrukcie budú vyzerať pôsobivo zvnútra aj zvonku dvora
  • možnosť kombinovať – ​​chcete niečo zaujímavé a jedinečné? Potom vytvorte svoju verziu plotu pomocou rôznych panelov
  • bez potreby údržby – betónové ploty sú odolné voči negatívnym vonkajším faktorom
  • trvanlivosť – naše ploty vydržia veľa rokov a samozrejme, ak montáž vykonali naši majstri.

Stavba konštrukcie nezaberie veľa času. Túto úlohu zvládne aj nováčik, no odporúčame zveriť prácu odborníkom. Skúsení remeselníci majú nielen potrebné nástroje, ale aj vedomosti a zručnosti.

Po montáži plotu sme navyše pripravení ho natrieť najlepšími fasádnymi farbami CAPAROL. Vyberte si zo širokej škály farieb farbu, ktorá sa vám páči, a garantujeme vám, že náter vás bude tešiť svojou bohatosťou a trvácnosťou po mnoho rokov.

Odporúčania pre svojpomocnú inštaláciu betónových plotov

Ak ste si istí svojimi schopnosťami a rozhodnete sa nainštalovať plot sami, použite niekoľko tipov na kvalitnú prácu:

  • správne vymedziť územie
  • pripraviť jamy pre stĺpy
  • kontrola osovej súmernosti a presnej vzdialenosti
  • vycentrujte betónové dosky.

Sme pripravení poradiť, ale nepreberáme zodpovednosť za montáž plotu. Ak pochybujete, že môžete, obráťte sa na našich špecialistov o pomoc.

Môže sa Vám páčiť