Spoľahlivé traktory a malotraktory Branson nájdete na Kocht.sk

Spoľahlivé traktory a malotraktory Branson nájdete na Kocht.sk

by spravca

Sezóna zberu úrody a prípravy pôdy na zimu je tu, ale máte na tento účel aj potrebnú techniku? Kvalitné a spoľahlivé traktory zastanú v tomto období poriadny kus práce, takže s ich výberom neotáľajte a vyberajte len to najlepšie. Napríklad traktory a malotraktory Branson.

Kocht.sk – jediný autorizovaný predajca traktorov a malotraktorov Branson na Slovensku

V súčasnej dobe nie je problém kúpiť si kvalitný traktor a problémom nie je ani ponuka výkonných traktorov. Ale skĺbiť spoľahlivosť, dostatočne silný výkon, kvalitný záručný a pozáručný servis a ešte aj prijateľnú cenu, to už také jednoduché nie je. Samozrejme, ak sa vaša pozornosť neupriamila na značku traktorov a malotraktorov Branson. Autorizovaným predajcom tejto juhokórejskej značky je práve spoločnosť Kocht, ktorá ako jediná na Slovensku dováža traktory priamo z výrobného závodu, bez medziskladov a sprostredkovateľov. Práve tento fakt veľmi úzko súvisí s výslednou predajnou cenou každého traktora a malotraktora Branson. A tak, ako všetky známe kórejské značky (Samsung, LG, Kia, Hyundai), aj táto značka traktorov môže svojmu užívateľovi ponúknuť oveľa viac než len bežný servis vyplývajúci zo zákona či priemernú presnosť a efektívnosť svojich produktov. Pretože v tomto prípade je na prvom mieste vždy dobré meno spoločnosti a absolútna spokojnosť zákazníkov.

Spoľahlivé traktory a malotraktory Branson nájdete na Kocht.sk

Spoľahlivé traktory a malotraktory Branson nájdete na Kocht.sk

Výnimočnosť značky Branson

Ak by sme teda chceli v skratke zhrnúť všetky benefity kúpy traktorov a malotraktorov značky Branson, mali by sme začať od toho, čo ich robí na slovenskom trhu výnimočnými. Keďže spoločnosť Kocht nedisponuje kamennými predajňami, každý jeden obchod je realizovaný ako výsostne individuálny a osobný. V prípade vážneho záujmu vám spoločnosť privezie konkrétny traktor alebo malotraktor priamo domov, kde si ho v domácich podmienkach môžete odskúšať. Bonusom Bransonov je tiež fakt, že čelný nakladač je súčasťou ich základnej výbavy, čo ich okruh použitia podstatne rozširuje. Rovnako pohodlne funguje aj záručný a pozáručný servis. Žiadne návštevy servisov, všetko prebieha u vás doma. Ak zvážite všetku ústretovosť a osobný prístup predajcu, iste sa vám vynorí tiež pochybnosť, ako to všetko ovplyvní výslednú predajnú cenu. V tomto prípade však môžete byť celkom bez obáv – doprava traktora a jeho príslušenstva k zákazníkovi je vždy zdarma.

Rokmi overená kvalita traktorov a malotraktorov značky Branson má už v našej krajine množstvo priaznivcov. Ak tiež patríte k tým, ktorým učarovali silné a výkonné stroje s jednoduchým riadením, kvalitným motorom a širokým príslušenstvom, značka Branson by mohla byť vašou prvou voľbou.

 

Môže sa Vám páčiť