Sivá rohová sedačka - Estilofina

Sedačka ako vianočný darček pre tento rok

by spravca

Uvažujete nad vianočným darčekom, ktorý poteší všetkých členov vašej rodiny? Zvoľte si novú sedačku, ktorú síce do darčekového papiera nezabalíte a neschováte pod stromček, no bude darčekom, ktorý budete využívať spolu každý deň niekoľko rokov.

Vianoce sú aj o prekvapeniach, no výber vhodnej sedačky by mal byť rozhodnutím viacerých, preto spojte hlavy dokopy a zakúpte si tú pravú pre všetkých.

Aké sú trendy pri výbere rohových sedačiek?

,,Trendy pri výbere sedačiek sú zrejmé. Prevládajú moderné prvky, polohovacie elementy a hlavové opierky. U nás v Estilofine si dokážete vybrať komfort a štýl v jednom bez toho, aby ste museli uberať zo svojich nárokov.” dozvedeli sme sa od predajcov nábytku z e-shopu Estilofina.

Z farebného spektra sa tešia obľube zemité farby, no dlhoročným favoritom je práve sivá sedačka, ktorá sa hodí do každého štýlu domácnosti. Pri výbere sedačky však začnite premeraním obývačky, vo väčších priestoroch sa nestratí rohová sedačka, do menšej obývačky voľte skôr rozkladaciu sedačku, ktorú v prípade potreby rozložíte a získate tak dostatok miesta na odpočinok.

Modrá rohová sedačka - Estilofina

Modrá rohová sedačka – Estilofina

Vianoce – správny čas na novú rohovú sedačku

,,Predvianočné obdobie je ideálnym časom ku kúpe nábytku, nakoľko sa v obchodoch objavujú výrazné zľavy. Aj u nás nájdete svoje obľúbené kúsky za príjemné ceny, ktoré vás prekvapia.” radia odborníci z e-shopu s nábytkom Estilofina. Neváhajte a spravte radosť sebe a svojej rodine novou sedačkou.

 

Môže sa Vám páčiť