Prenájom stavebných strojov pre veľké projekty

by spravca

Chcete si zjednodušiť stavebné práce, úpravu pozemku a ušetriť drahocenný čas? Nachádzate sa na správnom mieste pri hľadaní nových, inovatívnych riešení pri realizácií vašich vysnívaných projektov.

Spoločnosť ZEMINA s.r.o. zabezpečuje komplexný servis, ktorý obsahuje terénne úpravy s kvalitnou stavebnou technikou. Stavebná technika slúži na veľa účelov, hlavne na zemné a výkopové práce, demolačne a búracie práce pre využitie na realizáciu veľkých projektov a stavieb. V našom firemnom parku nájdete rýpadla, bagre, nakladacie stroje a veľa príslušenstva na stavebnú techniku. Ponúkame aj predaj a dovoz rôznych druhov zeminy, štrku a iných materiálov.  Aké zeminy sa používajú pri výstavbe a úprave pozemkov? Zásypová zemina sa používa na terénne úpravy, vyrovnávanie pozemku po ukončení výstavby a veľkých projektov.

Nepoužívajte zásypovú zeminu na pestovanie rastlín a v poľnohospodárstve, určite použite záhradnú zeminu alebo rašelinu. Na stavebné a dekoračné účely zabezpečujeme  a  predávame rôzne druhy a frakcie štrkov.  Vieme  Vám  doviesť štrk, zeminu  priamo  na  váš stavebný pozemok  a  zabezpečíme  terénne  úpravy  ako  planírovanie,  zrovnávanie, rozhŕňanie  štrku  a zeminy. Frakcie štrku ponúkame v rôznych veľkostiach do 4 mm, 8 mm, 16 mm, 32 a 63 mm, alebo podľa potreby zákazníkov.

Na všetky vaše otázky a informácie o cenovej ponuke zabezpečenia stavebnej techniky, materiálu Vám odpovedia kvalifikovaní, vyškolení pracovníci, ktorý poskytujú relevantné a presné informácie. Vzťahy so zákazníkmi staviame na prvé miesto v dosahovaní našich cieľov a priorít.

 

Môže sa Vám páčiť