Pracovné okuliare Uvex: Chráňte svoj zrak tým najlepším, čo trh ponúka

Pracovné okuliare Uvex: Chráňte svoj zrak tým najlepším, čo trh ponúka

by spravca

Aj keď pracovným okuliarom väčšina majstrov nevenuje pozornosť, chránia náš najcennejší zmysel – zrak. Nepokúšajte osud a vyberte si kvalitné pracovné okuliare. Dnešné okuliare sú moderné, dizajnové a samozrejme veľmi odolné. Ako si vybrať tie najlepšie?

Okuliare môžete vyberať podľa dizajnu

Osobné preferencie dizajnu sú vždy najdôležitejšie. Pracovné okuliare sú klasickou súčasťou osobných ochranných prostriedkov, avšak celá kategória obsahuje iba 4 normy. Tá prvá, najzakladanejšia, je EN 166 a je to základná norma, ktorú musia spĺňať všetky osobné prostriedky na ochranu očí. Ďalšie normy už len rozdeľujú okuliare na rôzne kategórie ako okuliare pre zváračov (EN 169), okuliare s UV filtrom (EN 170) alebo slnečné pracovné okuliare (EN 172).

Vyberajte preto podľa toho, ktoré okuliare sa vám najviac páčia. Jedným okom však pozerajte aj na normy, hlavne aby okuliare spĺňali normu EN 166.

Keď kvalitu, tak z Nemecka

Označenie “Made in Germany” je synonymom kvality a obsahujú ho všetky pracovné okuliare Uvex. Táto 100 ročná nemecká značka sa venuje vývoju a výrobe okuliarov od samého založenia. Značka Uvex je veľmi známa a obľúbená aj u športovcov. Športové okuliare môžete poznať hlavne z cyklistiky či športových športov.

Všetky znalosti a technológie nájdeme aj v pracovnom segmente. Okuliare využívajú množstvo technológií a povrchový úprav. Uvexové zorníky sa pýšia zárukou trvalo bez zahmlievania a odolnosťou voči poškriabaniu. Častým benefitom sú aj nastaviteľné straničky (uhol aj dĺžka), anatomické spracovanie či prídavné ochrany.

Získajte k okuliarom aj rukavice zdarma

Kompletnú ponuku pracovných okuliarov Uvex nájdete u autorizovaného distribútora REPRESENT. Workwear.

V internetovom obchode www.representworkwear.sk nájdete aj množstvo iných značkových a vysokokvalitných pracovných odevov, topánok či rukavíc. Ako prvý špecializovaný predajca kvality je REPRESENT. častou voľbou náročných zákazníkov. Aj preto tvorí najväčšiu časť pracovných okuliarov hlavne nemecký Uvex.

Aktuálne si môžete k nákupu okuliarov vybrať aj darček v podobe ochranného vrecka či pracovných rukavíc.

 

Môže sa Vám páčiť