Fólia pod plot: Koniec prerastajúcej burine

Fólia pod plot: Koniec prerastajúcej burine

by spravca

Chrániť svoj plot a pozemok pred nechceným prerastaním buriny je teraz veľmi jednodché a účinné. Je to zároveň jediné riešenie ako zabrániť prerastaniu buriny cez plot bez podmurovaného betónového pásu. Fólia proti burine pod plot je pomocníkom, ktorého služby oceníte aj po rokoch od prvej inštalácie. Nenechajte si svoj plot obrásť trávou a nechcenými popínavými rastlinami.

Zachovajte krásu a funkčnosť plotu pomocou fólie pod plot, ktorá zabráni nechcenému prerastaniu buriny cez váš plot a to na mnoho rokov. Jedno riešenie na trvalo bez ďalšej zdĺhavej údržby. Fólia pod plot sa jednoducho inštaluje a jej osadenie zvládne každý priemerne zručný človek. Súčasťou každého balenia je návod, ktorý vás pomocou presných inštrukcií prevedie celou inštaláciou krok po kroku. Fólia je UV stabilná a ani po rokoch nestratí svoju pôvodnú farbu.

Navyše môže dodať vášmu plotu punc originality a to pomocou materiálov, ktoré môžete na uloženú fóliu vrstviť. Vhodným doplnkom je okrasný štrk alebo drevená drť, ktorú kúpite v každom stavebníctve. Fólia pod plot je vhodná pod nové i staršie ploty. Ak teda bojujete s nežiadúcou burinou pod vaším plotom, fólia pod plot je pripravená uľahčiť vám vaše záhradkárske práce.

Môže sa Vám páčiť