Ako postaviť nový dom kvalitne

Ako postaviť nový dom kvalitne

by spravca

Pri stavbe vlastného domu by ste mali dbať na estetiku, spoľahlivosť a životnosť každého detailu a spomedzi všetkých možno považovať plot, garážovú bránu a klimatizáciu za najdôležitejšie – pre bezpečnosť a pohodlie.

Zastavme sa podrobnejšie pri každom z nich.

Silný a spoľahlivý plot

Domáca pohoda a poriadok na dvore začína spoľahlivým plotom. Ploty z kovových 3D dielov Рletivoonline.sk poskytne ochranu súkromného pozemku bez toho, aby bránil vstupu slnka a vzduchu na pozemok, ohrieval vás aj rastliny.

Samostatné panely možno použiť na ohraničenie zón pre rekreáciu a šport, na zónovanie záhonov a na vytvorenie výbehu pre zvieratá. Materiálom plotu môže byť pozinkované zvárané pletivo, vďaka ktorému plot vydrží minimálne 15 rokov pri zachovaní odolnosti proti korózii, pevnosti a atraktívneho vzhľadu.

Pohodlná garážová brána

Máte auto alebo odkladáte náradie, letnú výbavu a iné veci v garáži? Garážové brány tento priestor spoľahlivo zabezpčia!

Styro.sk má široký výber sekčných garážových brán. Sú pevné a vydržia akékoľvek vonkajšie poškodenie, deformácie a agresívne poveternostné podmienky. Takéto brány sa pohodlne používajú, sú kompaktne zložené a vybavené tepelnou izoláciou a automatickým ovládaním. Teraz môžete vstúpiť do garáže bez toho, aby ste vystúpili z auta, aby ste ich otvorili a zatvorili. Blok zatvárania krídla v prítomnosti prekážky pomôže predísť zraneniu a poškodeniu vozidla a ochrana proti vlámaniu spoľahlivo ochráni váš majetok.

Pre sekcionálne garážové brány si môžete vybrať akýkoľvek dizajn. Modely s hladkým povrchom, reliéfnou textúrou podobnou prírodnému kameňu, kovu alebo prírodnému drevu (smrek, breza atď.). Farbu je možné zladiť s vonkajšou fasádou budovy alebo naopak urobiť štýlový akcent.

Multi-split klimatizácia

Nezabudnite na vnútornú pohodu a pohodlie. Moderné multi-split klimatizácie od Klimachlad.sk pomôžu vytvoriť nádherné počasie doma v každom ročnom období.

Takáto klimatizácia sa skladá z vonkajšej jednotky, ktorá je inštalovaná na fasáde budovy, a niekoľkých vnútorných. To vám umožní vytvoriť ideálnu mikroklímu v každej miestnosti individuálne, z jedného ovládacieho panela.

Klimatizácia pracuje ticho, čo zabezpečí pokojný spánok. Každá jednotka je vybavená inovatívnymi funkciami automatického ovládania, samočistenia, zníženia výkonu v prípade neobsadenosti miestnosti, regulácie sieťového napätia a upozornenia na poruchu v systéme.

Môžete si vybrať nástenné, stropné jednotky alebo potrubný systém, ktorý súčasne zabezpečí klimatizáciu a vetranie vo veľkom dome. Modely sú vyrobené v minimalistickom štýle a zapadnú do každého dizajnu. Takéto zariadenie je energeticky úsporné, plnené ekologicky bezpečným chladivom R-32 a po výpadku prúdu sa spúšťa aj samostatne.

Multi-split klimatizácie, spoľahlivý plot a pevná sekčná garážová brána sú dokonalým riešením pre usporiadanie moderného, ​​pohodlného a bezpečného domu, takže ak začínate s rekonštrukciou, určite si vypočujte naše rady!

Môže sa Vám páčiť