Krytina s kamenivom – spokojnosť vytesaná do kameňa

Krytina s kamenivom – spokojnosť vytesaná do kameňa

by spravca

Zabudnite na nudné strešné krytiny, kvôli ktorým všetky domy vyzerajú rovnako. Novinkou na trhu so strešnými krytinami sú plechové strechy so špeciálnou povrchovou úpravou. Medzi nimi jednoznačne vyčnieva plechová krytina ošetrená kamenivom. Kameň vždy vyžaroval ušľachtilosť, má tradičný dizajn a zároveň pôsobí stabilným dojnom. Vďaka krytine s kamenivom bude vaša spokojnosť vytesaná do kameňa.

Čím sa vyznačujú strešné krytiny z kameniva?

Krytina s kamenivom je v prvom rade výnimočná z dôvodu pútavého vzhľadu, ktorý neunikne oku žiadneho okoloidúceho. Strešná krytina s kamenivom v sebe spája všetky vlastnosti iných plechových krytín spolu s výnimočným dizajnom. Tradične vyzerajúca krytina s kamenivom je vhodná pre všetky typy striech – rovné i šikmé a dokonca oblúkovité. Dobre vyzerá na domoch postavených vo folklórnom a tradičnom duchu. Harmonický vzhľad a plná funkčnosť sú to, čo môžete od plechových krytín očakávať. Na rozdiel od klasického, dreveného šindľa sa nemusíte obávať o nutnosť údržby alebo o to, že by po pár rokoch strecha zmenila vzhľad či inak degradovala. Plechová krytina s kamenivom sa vyznačuje nízkou váhou, vďaka čomu sa znižujú náklady na pokladanie strechy. Ušetrené peniaze potešia, ale poteší iste tiež fakt, že plechové strechy majú životnosť, ktorá sa ráta v desiatkach rokoch. Strešná krytina s kamenivom je odolná voči pôsobeniu počasia i mechanickému poškodeniu. Obávať sa nemusíte dažďa, snehu, vysokých a nízkych teplôt. Precízna realizácia stavby strechy zverená do rúk profesionálov je zárukou, že strecha bude spĺňať najvyššie požiadavky na tepelnú a zvukovú izoláciu.

Inovatívne riešenie pre vašu strechu

Nové, inovatívne riešenie pre vašu strechu ponúkajú krytiny s kamenivom v modeloch Blizzard a Thunder. Oba modely krytiny vyzerajú vysoko esteticky a majú všetky už uvedené vlastnosti plechových krytín. Strešná krytina Blizzard je vyrobená z kvalitnej ocele ošetrenej kamenivom. Farebné prevedenie Onyx sa hodí na budovy postavené v modernom i tradičnom štýle. Prepracovaný dvojitý reliéf je pastvou pre oči pre každého esteticky cítiaceho človeka. Strešná krytina s kamenivom v modely Thunder tvorená jemnými prekladanými vlnkami pôsobí jemne a nenarúša vyžarovanie stavby, vďaka čomu je ideálnou krytinou pre všetky domy. Opäť ide o dômyselne prepracovanú krytinu vyrobenú vo vysokom technologickom štandarde.

 

 

Môže sa Vám páčiť