Česká pracovná obuv: Ktorá je najlepšia?

Česká pracovná obuv: Ktorá je najlepšia?

by spravca

Pri výbere pracovnej obuvi môžete naraziť na nespočetné množstvo značiek a výrobcov. Zatiaľ čo na Slovensku je iba jeden výrobca, v Česku ich je hneď niekoľko. Kto vyrába najlepšie pracovné topánky a ktorá značka sa oplatí?

Pracovná obvu Bennon

Značka z českého obuvníckeho mesta Zlín vyrába pracovnú obuv od roku 2009. Za 15 rokov sa jej podarilo stať sa jedným z lídrov na medzi českými značkami. Pracovná obuv Bennon vyrába ako sandále, tak aj poltopánky, členkovú obuv aj vysokú obuv. Medzi ponukou však nájdeme aj turistické topánky, ktoré sú obzvlášť kvalitné, hlavne preto, že sú celokožené a postavené na podošve Vibram.

Pracovná obuv CXS

Druhým silným hráčom je pracovná obuv CXS. Táto značka funguje už 30 rokov a okrem topánok sa venuje hlavne celému sortimentu pracovných odevov – od montérok, cez bundy, rukavice, obuv až po ochranné pomôcky.

Pracovná obuv je však kvalitná a dizajnovo veľmi atraktívna. Nové modely sú moderné a technicky pokročilé. Taktiež tu nájdeme kompletnú ponuku topánok od otvorených sandálov, cez poltopánky až po vyššiu obuv.

Pracovná obuv VM

Pracovná obuv VM má za sebou taktiež niekoľkoročnú históriu a rovnako ako Bennon, najväčšiu pozornosť venuje výrobe topánok. Značka VM je technicky najďalej, keďže na svoje topánky používa moderné technológie ako nepremokavá membrána Gore-Tex, zapínací systém BOA alebo podošvy Michelin.

Kompletná ponuka obsahuje sandále, poltopánky aj vyššiu obuv členkovú a holeňovú. Doplnkovo nájdeme u VM-ka aj pracovné rukavice

Pracovná obuv Cerva

Stálica medzi pracovnými odevmi a najstaršia značka, ktorá vyrába nielen topánky, ale kompletný sortiment pracovných odevov, rukavíc a ochranných pomôcok.

Pracovná obuv Cerva je klasická pracovná obuv, ktorá sa taktiež snaží držať krok s novou dobou. Okrem klasických topánok tak máme možnosť nájsť aj štýlové a moderné pracovné tenisky či poltopánky.

Môže sa Vám páčiť