5 dôvodov, prečo sa oplatí kúpiť let balónom

5 dôvodov, prečo sa oplatí kúpiť let balónom

by spravca

Ak uvažujete nad kúpou zážitkového darčeka, skúste sa zamerať na let balónom. Zistite si dostupné informácie, ktoré vás presvedčia, že let balónom je skvelý darček. Letieť balónom sa oplatí z viacerých dôvodov, ale my vám priblížime 5 výhody, ktoré pri lete zažijete. Hor sa do oblakov a do nových dobrodružstiev!

1. Originálny darček pre každého a na každú príležitosť

Existujú ľudia, ktorí túžia po nových zážitkoch, ale majú strach. Let balónom je tak relaxačný, pomalý a príjemný, že si ho užijú aj bojazliví ľudia. Nejde o adrenalínový zážitok ako je zoskok padákom alebo paragliding. V koši balóna sa každý cíti bezpečne. Tento zážitok je vhodný pre všetky vekové kategórie a darovať ho môžete k výročiu, narodeninám alebo z lásky.

2. Zážitkový darček dostupný počas celého roka

Po zakúpení poukazu na let balónom môžete zážitok absolvovať kedykoľvek. Stačí si vybrať termín, ktorý vám vyhovuje. Zážitkový darček je o emóciách, takže si vyberte termín spojený vo vašej mysli s niečí výnimočným. Skvelým tipom je absolvovať let balónom vo večerných hodinách. Pohľad na zapadajúce slnko vám vyrazí dych.

3. Ideálny darček pre romantické duše a zamilovaných

Let balónom si rovnako užijú muži i ženy, ale samozrejme, že ženy o niečo viac. Farebný balón, po boku milovaný muž a súkromie sú to, čo ženy priťahuje a čo milujú. Let balónom je možné si prenajať len pre dve osoby. Za týchto okolností je jednoduché vyjadriť partnerke všetky city. Je tiež jednoduchšie vyjadriť tie najsilnejšie pocity a požiadať milovanú o ruku.

4. Ničím nerušený výhľad na mesto alebo prírodu

Počas letu v lietadle nemáte na zem pod vami taký výhľad ako v balóne. 360 stupňový výhľad umožňuje do detailov vidieť život v meste alebo krásy prírody. Balóny lietajú v priemere vo výške 700 metrov, niekedy až 1 kilometer. Lety trvajú približne hodinu, počas ktorej balón preletí okolo 15 kilometrov v závislosti od vetra. Ide o perfektnú výšku i rýchlosť pre krásne výhľady a zaujímavé panorámy.

5. Unikátny zážitok, ktorý sa nevyrovná inej skúsenosti

Kto vo vašom okolí sa môže pochváliť, že letel balónom? Možno nikto. Let balónom je síce rozšírený, ale ešte stále ho nevyskúšalo veľa ľudí. Buďte medzi priateľmi prví, kto sa pochváli, že letel balónom. Pocity počas letu sú tak unikátne, že sa nedajú prirovnať k ničomu inému. Otvorený priestor, čistý vzduch, neuveriteľné výhľady a súkromie sú to, na čo nikdy nezabudnete.

 

 

Môže sa Vám páčiť