Vonku mrzne, padá sneh a vy relaxujete vo vašom celoročnom bazéne

Vonku mrzne, padá sneh a vy relaxujete vo vašom celoročnom bazéne

by spravca

Každé ročné obdobie má svoje nezabudnuteľné čaro. Zima zahalí krajinu do bieleho závoja. Sneh a mráz robia radosť deťom i dospelým, ktorí milujú zimné športy alebo si radi užívajú sánkovačku so svojimi ratolesťami.

Zima je však nádherná aj vtedy, keď relaxujete v celoročnom bazéne swim spa. Ten vám poskytne priestor nielen na plavecké tréningy, ale aj oddych pri hydromasáži. Pobyt v teplej vode s bublinkami, s pohľadom upretým na zasnežené kopce, nenechá nikoho chladným.

Túžite po tom, aby sa pre vás zima stala fascinujúcim ročným obdobím? Chcete relaxovať vo vírivke, aj keď vonku mrzne a padá sneh? Celoročný bazén od prestížneho svetového výrobcu USSPA vám splní aj tie najtajnejšie sny.

Celoročný bazén swim spa od USSPA je oázou pokoja aj v zime

Swim spa je bazén s protiprúdom, ktorý sa dá inštalovať do vnútorného i vonkajšieho prostredia. Predstavuje spojenie bazéna a vírivky, pretože na bazénových schodoch sú integrované masážne trysky. Tie poskytujú všetko pre základnú hydromasáž v stoji alebo v sede.

Predstavte si, ako vonku mrzne a padá sneh a vy si užívate dokonalý relax v príjemne teplej vode až do 40 stupňov Celzia. Masáž vám poskytnú hydromasážne trysky alebo ručná rotačná tryska na individuálnu masáž. Pritom pozeráte na spiacu prírodu a zabudnete na starosti bežného života.

Hydromasáž však nie je len o oddychu, ale má aj priaznivé účinky na pohybový aparát. Pomôže, napríklad pri bolesti chrbta či svalov a urýchli regeneráciu po náročnej pohybovej aktivite.

Nemusíte zostať iba pri predstavách, pretože swim spa môžete mať na svojej záhrade aj vy. Inštalácia netrvá dlhšie ako dva dni a vyžaduje si minimálnu stavebnú predprípravu.

Celoročný bazén sa čiastočne, alebo úplne zapúšťa do zeme, alebo inštaluje na železobetónovú dosku. Závisí to od vašich potrieb a preferencií. To znamená, že už o niekoľko dní sa vaše sny môžu stať realitou.

Navyše swim spa dotvorí vašu záhradu do dokonalosti, pretože je dizajnovo atraktívny nielen svojím tvarom, ale aj obložením a termokrytom.

Bazén s protiprúdom poskytuje relax, ale myslí aj na vašu peňaženku a prírodu

Páči sa vám predstava vlastného bazéna, kde môžete plávať i oddychovať aj v treskúcej zime a mraze, ale máte obavy z nákladov? Tie nie sú namieste, pretože swim spa je vybavený pokročilými technológiami. Vďaka nim náklady na prevádzku a údržbu predstavujú oproti klasickým bazénom minimum. Ako je to možné?

Je to v prvom rade vďaka unikátnej tepelnej izolácii a pokročilej filtrácii vody. Bazén s protiprúdom má pokročilý filtračný systém s ozonátorom, ktorý znižuje spotrebu bazénovej chémie. Čo je však dôležité, vodu stačí meniť raz do roka. To je prínosom pre vašu peňaženku i prírodu.

Za zmienku stojí termokryt, ktorý je súčasťou swim spa. Okrem toho, že  celoročný bazén chráni pred nečistotami a UV žiarením, zabraňuje úniku tepla. Samozrejme, predstavuje aj bezpečnostný prvok, keď bazén nepoužívate.

Aj plávanie má v zime nezabudnuteľné čaro

Swim spa nemusíte využívať iba na relax. Plavecké tréningy v zime vám pomôžu udržiavať sa v kondícii a lepšie zvládať každodenný stres. Celoročný bazén má regulovateľný protiprúd, ktorý tvoria trysky Swim Jet. Vy tak môžete plávať proti dvom, štyrom, alebo šiestim tryskám. Každá z nich je smerovo nastaviteľná.

V rámci tréningu máte k dispozícii aj madlá nad protiprúdom, ktoré vám pomôžu vykonávať rôzne cviky vo vode. Ak máte deti, využijú ju pri svojich plaveckých začiatkoch.

Čo sa týka teploty vody, môžete si ju nastaviť až do 40 stupňov Celzia. Avšak optimálna teplota vody na plávanie je 25 stupňov Celzia.

 

Môže sa Vám páčiť